Dzi¶ jest: 26.04.2024 - Imieniny obchodzi: - Ilo¶æ ofert w serwisie: 2131 og³oszeñ - Osób online: 2

Logowanie

Has³o:

Kryteria wy¶wietlania

Szukana fraza:
Miejscowo¶æ:
Cena (pln):
Od:
Do:

Kategorie

Polecamy

Og³oszenie zamieszczone dnia 12-01-2012 w kategorii Praca / Praca za granic±
Wyró¿nij og³oszenie Obserwuj to og³oszenie
Wersja pdf
PRACOWNIK MAGAZYNOWY- OPERATOR WóZKA WID³OWEGO. NI
Opis stanowiska pracy
Agencja Pracy Personnel International Sp. z o.o. (nr cert.5286) dla Naszego Klienta dzia³aj±cego na terenie Niemiec w bran¿y logistycznej zatrudni pracowników na stanowisku:
Pracownik Magazynowy- Operator Wózka Wid³owego.
NIEMCY
Charakterystyka pracy:
* Praca na magazynach wielopowierzchniowych
* kompletacja towaru wg. zamówienia - picking
* uk³adanie towaru na paletach
* przygotowanie palety do wysy³ki
* praca w systemie norm magazynowych
* praca w systemie zmianowym
* praca dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
 Wymagania
* Do¶wiadczenie w pracy na magazynie (przy kompletacji towaru bêdzie dodatkowym atutem)
* Ukoñczony kurs operatora wózka jezdniowego/wid³owego
* Chêæ i zdecydowanie podjêcia pracy w Niemczech
* Dobra organizacja pracy
* Dyspozycyjno¶æ od zaraz
* Du¿a motywacja do pracy
 Oferujemy:
* Legaln± sta³± pracê na terenie Niemiec
* Sta³a umowê zlecenie
* Zakwaterowanie
* Dojazd z kwatery do pracy
CV PROSIMY ZE ZDJECIEM PRZESY£AC NA ADRES : d.wal@personel .com.pl
Rekrutacjê Prowadzi Oddzia³ GLIWICE

Dane :

Miasto: Niemcy
Region: Ca³a Polska
Lokalizacja na mapie Zobacz mapê dojazdu

Data wyga¶niêcia og³oszenia: Bezograniczeñ
Przeczytano: 2778 razy

Wy¶lij wiadomo¶æ do og³oszeniodawcy teraz ! - skorzystaj z poni¿szego formularza:

Tre¶æ wiadomo¶ci:
Wpisz kod z obrazka.