Dzi jest: 22.09.2019 - Imieniny obchodzi: - Ilo嗆 ofert w serwisie: 1967 og這sze - Os鏏 online: 13

Logowanie

Has這:

Kryteria wy鈍ietlania

Szukana fraza:
Miejscowo嗆:
Cena (pln):
Od:
Do:

Kategorie

Polecamy

Polecamy

Dodaj baner

Og這szenie zamieszczone dnia 03-04-2019 w kategorii Praca / Praca za granic
Wyr騜nij og這szenie Obserwuj to og這szenie
Wersja pdf
OPERATOR KOPARKI Z KOMUNIKATYWNYM J. NIEMIECKIM
Cena: 15000,00 pln
Operator koparki z komunikatywnym j. niemieckim do Niemiec
Polska firma budowlana poszukuje do鈍iadczonych operator闚 koparki z uprawnieniami do pracy na terenie Niemiec.
Oferta dedykowana dla operator闚, kt鏎zy maj do鈍iadczenie przy wykonywaniu g喚bokich wykop闚 .
Mo磧iwe wynagrodzenie powy瞠j 12 tys. z
Miejsce pracy: teren Niemiec
Oferujemy:
• d逝goterminow, stabiln i legaln prac,
• bezp豉tne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
• atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 13 do 17 euro, regularne p豉tno軼i,
• BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,
• BONUS – 50 euro na poczet koszt闚 pierwszego przejazdu*,
• opiek biura podczas odbywania kontrakt闚.
Zadania/ Zakres prac:
• samodzielna obs逝ga koparki 16 i 21 tonowej (Cat, Comatsu) i dba這嗆 o dobry stan techniczny,
• wykonywanie wykop闚 w御ko przestrzennych - g喚bokich na 7m, szer. na 2m,
• wykonywanie wykop闚 do przeprowadzania rur,
• komunikacja z pozosta造mi pracownikami,
Wymagania:
• uprawnienia na sprz皻 – koparki jednonaczyniowe,
• min. 3 lata udokumentowanego do鈍iadczenia w zawodzie,
• komunikatywna znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego,
• sumienno嗆, rzetelno嗆 w pracy,
• samodzielno嗆 i precyzja w dzia豉niu,
• dyspozycyjno嗆 do podj璚ia pracy od zaraz,
• brak na這g闚,
• mile widziane w豉sne auto.

*Szczeg馧owe informacje dotycz帷e bonus闚 dost瘼ne na stronie www.ruben-bau.eu w zak豉dce oferty pracy.
Osoby zainteresowane proszone s o nades豉nie CV ze zdj璚iem na maila biuro@ruben-bau.eu
Biuro rekrutacji czynne od poniedzia趾u do pi徠ku w godz. 8-16
Tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013.

Dane :

Ruben Bau Ruben Bau
E-mail: biuro@ruben-bau.eu
Telefon: 534188717
Miasto: Jelenia G鏎a
Ulica: Grunwaldzka 58
Region: dolno郵御kie

Tagi og這szenia: operator koparki praca w Niemczech kanalizacje g喚bokie wykopy
Lokalizacja na mapie Zobacz map dojazdu

Data wyga郾i璚ia og這szenia: 03-10-2019
Przeczytano: 71 razy

Wy郵ij wiadomo嗆 do og這szeniodawcy teraz ! - skorzystaj z poni窺zego formularza:

Tre嗆 wiadomo軼i:
Wpisz kod z obrazka.