Dzi jest: 28.05.2018 - Imieniny obchodzi: - Ilo嗆 ofert w serwisie: 1897 og這sze - Os鏏 online: 4

Logowanie

Has這:

Kryteria wy鈍ietlania

Szukana fraza:
Miejscowo嗆:
Cena (pln):
Od:
Do:

Kategorie

Polecamy

Polecamy

Dodaj baner

Og這szenie zamieszczone dnia 16-05-2018 w kategorii Praca / Praca za granic
Wyr騜nij og這szenie Obserwuj to og這szenie
Wersja pdf
MURARZ DO NIEMIEC
Polska firma budowlana posiadaj帷a inwestycje na terenie Niemiec poszukuje do鈍iadczonych murarzy do budowy obiekt闚 od podstaw.
Mo磧iwe zarobki powy瞠j 10 ty. z
Miejsce pracy : teren Niemiec

Zadania / zakres wykonywanych prac:
- obs逝giwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,
- prace murarskie przy stawianiu budynk闚 od podstaw:
- wykonywanie z r騜nych materia堯w mur闚 pe軟ych o r騜nej grubo軼i,
- wykonywanie mur闚 z otworami okiennymi i drzwiowymi,
- wykonywanie mur闚 z kana豉mi dymowymi i wentylacyjnymi,
- wykonywanie 逝k闚 i sklepie,
- wykonywanie mur闚 zbrojonych, nadpro篡 p豉skich i strop闚,
- murowanie gzyms闚 i attyk, murowanie komin闚,
- wykonywanie mur闚 ze szczelin powietrzn lub wype軟ion materia貫m izolacyjnym,
- spoinowanie 軼ian,
- osadzanie stolarki okiennej i drzwiowej,
- przygotowywanie zapraw murarskich,
- prace przy rozbi鏎ce budynk闚 oraz ich konserwacji,
- prace przy wykonywaniu zbrojenia, betonowania i szalowania obiekt闚
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie zarobki (stawki godzinowe wyp豉cane w euro, regularne p豉tno軼i),
- mo磧iwo嗆 urlop闚 co ok. 6 tygodni.
- d逝goterminow, stabiln i legaln prac,
- bezp豉tne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
- opiek biura podczas odbywania kontrakt闚.
Wymagania:
- umiej皻no軼i organizowania, u篡tkowania i likwidacji stanowiska pracy rob鏒 murarskich
oraz czynno軼i pomocniczych z uwzgl璠nieniem przepis闚 bhp, ppo.
i ochrony 鈔odowiska,
- min. 3 lat udokumentowanego do鈍iadczenia w zawodzie,
- sumienno嗆, rzetelno嗆 w pracy,
- preferowani kandydaci w wieku 25-55 lat,
- dyspozycyjno嗆 do podj璚ia pracy od zaraz,
- brak na這g闚,
- mile widziana znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego oraz w豉sne auto.

Osoby zainteresowane proszone s o nades豉nie CV ze zdj璚iem na:
maila: biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedzia趾u do pi徠ku w godz. 8-16
tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392.

Dane :

Ruben Bau
E-mail: biuro@ruben-bau.eu
Strona www: www.ruben-bau.eu
Telefon: 534188717
Miasto: Jelenia G鏎a
Ulica: Grunwaldzka 58
Region: dolno郵御kie

Tagi og這szenia: murarz praca Niemcy
Lokalizacja na mapie Zobacz map dojazdu

Data wyga郾i璚ia og這szenia: 30-05-2018
Przeczytano: 14 razy

Wy郵ij wiadomo嗆 do og這szeniodawcy teraz ! - skorzystaj z poni窺zego formularza:

Tre嗆 wiadomo軼i:
Wpisz kod z obrazka.