Dzi jest: 8.08.2020 - Imieniny obchodzi: - Ilo嗆 ofert w serwisie: 1996 og這sze - Os鏏 online: 12

Logowanie

Has這:

Kryteria wy鈍ietlania

Szukana fraza:
Miejscowo嗆:
Cena (pln):
Od:
Do:

Kategorie

Polecamy

Polecamy

Dodaj baner

Og這szenie zamieszczone dnia 16-03-2012 w kategorii Praca / Telemarketing / Call center
Wyr騜nij og這szenie Obserwuj to og這szenie
Wersja pdf
TEAM LEADER CALL CENTER
Miejsce pracy: 奸御kie
Numer referencyjny: TL/2012

Opis stanowiska:
· Udzia w tworzeniu nowych zespo堯w Call Center
· Nadzorowanie pracy zespo逝 sprzeda穎wego (Telemarketer闚)
· Odpowiedzialno嗆 za realizacj wyznaczonych cel闚 sprzeda穎wych,
· Tworzenie i uaktualnianie skrypt闚 projektowych,
· Prowadzenie szkole wewn皻rznych oraz wdra瘸nie nowych pracownik闚,
· Bie膨ce organizowanie i rozliczanie czasu, a tak瞠 przygotowanie grafik闚 pracy podleg造ch pracownik闚,
· Zapewnienie wysokiego poziomu jako軼i obs逝gi klient闚,
· Negocjacje kontrakt闚 handlowych

Wymagania:
· Do鈍iadczenia na stanowisku zwi您anym z zarz康zaniem zespo貫m sprzeda篡 telefonicznej
· Do鈍iadczenie poparte sukcesami w prowadzaniu kampanii sprzeda穎wych,
· Do鈍iadczenie w projektach call center, telekomunikacyjnych b璠zie dodatkowym atutem,
· Wykszta販enie wy窺ze lub student ostatnich lat studi闚 zaocznych kierunk闚; marketing, zarz康zenie, socjologia
· Wysoki poziom zdolno軼i interpersonalnych
· Rzetelno嗆, zaanga穎wanie, samodzielno嗆, umiej皻no嗆 podejmowania decyzji w warunkach stresowych.
· Dobra znajomo嗆 j瞛yka angielskiego b璠zie atutem
· Mile widziane do鈍iadczenie w zarz康zaniu bud瞠tem,
· Mile widziane do鈍iadczenie w zarz康zaniu projektami,

Oferujemy:

- wynagrodzenie zasadnicze + prowizja
- umow zlecenie, po okresie pr鏏nym: umowa o prac
- szkolenie przygotowuj帷e
- przyjemn atmosfer w towarzystwie m這dego zespo逝 ze 鈍ietnymi warunkami jakie zapewnia firma
- mo磧iwo嗆 d逝giej wsp馧pracy
- systemy motywacyjne dla najlepszych

Zainteresowane osoby prosimy o przesy豉nie CV na adres:
czeladz@personel.com.pl i wpisanie w tytule maila numeru referencyjnego TL/2012

Dane :

Miasto: sl御kie
Region: 郵御kie
Lokalizacja na mapie Zobacz map dojazdu

Data wyga郾i璚ia og這szenia: Bezogranicze
Przeczytano: 1641 razy

Wy郵ij wiadomo嗆 do og這szeniodawcy teraz ! - skorzystaj z poni窺zego formularza:

Tre嗆 wiadomo軼i:
Wpisz kod z obrazka.