Dzi¶ jest: 20.04.2024 - Imieniny obchodzi: - Ilo¶æ ofert w serwisie: 2127 og³oszeñ - Osób online: 7

Logowanie

Has³o:

Kryteria wy¶wietlania

Szukana fraza:
Miejscowo¶æ:
Cena (pln):
Od:
Do:

Kategorie

Polecamy

Og³oszenie zosta³o dodane do schowka.

Og³oszenie zamieszczone dnia 16-03-2012 w kategorii Praca / Telemarketing / Call center
Wyró¿nij og³oszenie Obserwuj to og³oszenie
Wersja pdf
TEAM LEADER CALL CENTER
Miejsce pracy: ¦l±skie
Numer referencyjny: TL/2012

Opis stanowiska:
· Udzia³ w tworzeniu nowych zespo³ów Call Center
· Nadzorowanie pracy zespo³u sprzeda¿owego (Telemarketerów)
· Odpowiedzialno¶æ za realizacjê wyznaczonych celów sprzeda¿owych,
· Tworzenie i uaktualnianie skryptów projektowych,
· Prowadzenie szkoleñ wewnêtrznych oraz wdra¿anie nowych pracowników,
· Bie¿±ce organizowanie i rozliczanie czasu, a tak¿e przygotowanie grafików pracy podleg³ych pracowników,
· Zapewnienie wysokiego poziomu jako¶ci obs³ugi klientów,
· Negocjacje kontraktów handlowych

Wymagania:
· Do¶wiadczenia na stanowisku zwi±zanym z zarz±dzaniem zespo³em sprzeda¿y telefonicznej
· Do¶wiadczenie poparte sukcesami w prowadzaniu kampanii sprzeda¿owych,
· Do¶wiadczenie w projektach call center, telekomunikacyjnych bêdzie dodatkowym atutem,
· Wykszta³cenie wy¿sze lub student ostatnich lat studiów zaocznych kierunków; marketing, zarz±dzenie, socjologia
· Wysoki poziom zdolno¶ci interpersonalnych
· Rzetelno¶æ, zaanga¿owanie, samodzielno¶æ, umiejêtno¶æ podejmowania decyzji w warunkach stresowych.
· Dobra znajomo¶æ jêzyka angielskiego bêdzie atutem
· Mile widziane do¶wiadczenie w zarz±dzaniu bud¿etem,
· Mile widziane do¶wiadczenie w zarz±dzaniu projektami,

Oferujemy:

- wynagrodzenie zasadnicze + prowizja
- umowê zlecenie, po okresie próbnym: umowa o pracê
- szkolenie przygotowuj±ce
- przyjemn± atmosferê w towarzystwie m³odego zespo³u ze ¶wietnymi warunkami jakie zapewnia firma
- mo¿liwo¶æ d³ugiej wspó³pracy
- systemy motywacyjne dla najlepszych

Zainteresowane osoby prosimy o przesy³anie CV na adres:
czeladz@personel.com.pl i wpisanie w tytule maila numeru referencyjnego TL/2012

Dane :

Miasto: sl±skie
Region: ¶l±skie
Lokalizacja na mapie Zobacz mapê dojazdu

Data wyga¶niêcia og³oszenia: Bezograniczeñ
Przeczytano: 2188 razy

Wy¶lij wiadomo¶æ do og³oszeniodawcy teraz ! - skorzystaj z poni¿szego formularza:

Tre¶æ wiadomo¶ci:
Wpisz kod z obrazka.