Dzi¶ jest: 23.04.2024 - Imieniny obchodzi: - Ilo¶æ ofert w serwisie: 2130 og³oszeñ - Osób online: 7

Logowanie

Has³o:

Kryteria wy¶wietlania

Szukana fraza:
Miejscowo¶æ:
Cena (pln):
Od:
Do:

Kategorie

Polecamy

Og³oszenie zamieszczone dnia 14-07-2011 w kategorii Praca / In¿ynierowie / Robotnicy
Wyró¿nij og³oszenie Obserwuj to og³oszenie
Wersja pdf
CIE¶LA/ ZBROJARZ/ BETONIARZ - OKOLICE HRUBIESZOWA
rodzaj pracy: Pe³ny etat
Rodzaj umowy: Na czas okre¶lony

Opis stanowiska pracy
Agencja Pracy Personnel International poszukuje pracowników dla Klienta z bran¿y budowlanej na stanowiska: Cie¶la/ Zbrojarz/ Betoniarz
Praca bêdzie polega³a na podstawowych pracach na terenie budowy.

Oferujemy: Pracê w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:
-Podstawowa znajomo¶æ czytania rysunku technicznego
-W³asne narzêdzia ciesielskie
-Minimum roczne udokumentowane do¶wiadczenie zawodowe

Mile widziane:
-Do¶wiadczenie na stanowisku brygadzisty
-Znajomo¶æ jêzyka ukraiñskiego (ewentualnie rosyjskiego)

cv na meil: k.janeczek@personel.com.pl

Dane :

E-mail: m.fujak@personel.com.pl
Miasto: Gliwice
Region: ¶l±skie
Lokalizacja na mapie Zobacz mapê dojazdu

Data wyga¶niêcia og³oszenia: Bezograniczeñ
Przeczytano: 2322 razy

Wy¶lij wiadomo¶æ do og³oszeniodawcy teraz ! - skorzystaj z poni¿szego formularza:

Tre¶æ wiadomo¶ci:
Wpisz kod z obrazka.